Buse 👄 henüz 23 yaşındayım çok azdım! beni ilk arayan çok şanslı...
Telefon Numaram: 0023 781 112 61

Buse 👄 henüz 23 yaşındayım çok azdım! beni ilk arayan çok şanslı...
Telefon Numaram: 0023 781 112 61

Paylaş Bro

Pudra rengi dizden bir iki parmak yukarda pileli çok güzel bir baharlık elbise vardı ayaklarımda ise o renge uygun şık bir ayakkabı boynumda bana hediye olarak aldığı ve içinde kendi resminin de olduğu bir kolye ve tabi ki kumral peruğum… Öpüşmenin şehvetiyle biraz rujum bozulmuştu. Erman, bugüne dek hep uzaktan izlediği, hiçbir yakınlaşma fırsatı bulamadığı ve herhangi bir ilişkiyi aklına bile getirmediği Mirey’le harikulade bir gece geçirmiş, bu enfes kadınla her pozisyonda birlikte olmuştu. Ama diğer elini takip ettiğimde göt deliğini yavaş yavaş parmakladığını görmem benim üzerimde bir şok etkisi yaratmıştı ve sikim yarı kalkık duruma geçmişti. Annemi düşlemekle geçen zaman içerisinde güzel bir fırsat elde ettim. Allem edip kullem edip anneme düğün için istediğim şeyleri aldıracaktım hep. Ben ileri doğru gittiğimde sikim ağzına yaklaşıyor oda dudakları ile sikimi emiyordu bir süre bu şekilde göğüslerinin arasını siktim. . . Hal böyle olunca bu tür davranışlar o bölgedeki satışlarımızı da etkileyecektir. Bende sanki bunu bekliyormuşçasına hemen boynunu öpmeye başladım

. . . Turgut da Agapios’a yüklendikçe yükleniyor, artık sikini tamamen çıkarıp tekrar hepsini birden hızlıca Agapios’un götüne sokuyordu. Annemin baldırını bacağını kalçalarını hoyratça okşadım. -Peki bu neden senin ilgini çekti Tuna?-Kimin çekmez ki şuna bak görmesem eşofmanına neden deodorant şişesi koydun diye dalga geçerdim senle ama gördüm aşırı büyük bir sikin var. ihtiyaclarimiz war dedigim gibi. Ah o cesaret yok mu… zaten azıcık cesaretim olsa çoktan şimdi onlarla bizde karşılıklı görüntü açmış olacaktık. Artık Yunanlıların hepsi, sırayla beni dansa kaldırıyor ve pistin ortasında, adeta ayakta sikiyordu. Sandy o gün muhteşem gözüküyordu.

. Göğüs uçlarımı sıktığımda garip bir şekilde sertleşiyordu sanki tıpkı uyarılan bir bayanın göğüs uçlarının belirginleşmesi gibi. Derin derin soluyordum. Sikimi ağzına komple sokup geri çıkartıyordum. . Evet tahmın ettiğiniz gibi domalma pozısypnunda o herkesin yapmak istediği ekoseli lise eteğini kaldırıp yumuşacık ve pürüzsüz kalçalarından tutarak içine girip çıkmaya başladım. Ohhhhh Kocaman. Kafası tam girer gibi olduğunda birden kendini geri çekti. Hızlı adımlarla “ben yatıyorum artık” dedi ve odasına kapandı. Ama çok isteğim ve annemden lise yıllarımdan sonra görmediğim bir hareket geldi. ” diyince, kaynim, “Spa’da mi yaptirican masaji?” diye sordu.

Compilation Altyazılı Porno İzle
Kız Kardeşini Teselli Ediyor Liseli Porna izle

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.